Activiteitencentrum Lauwersnest is het ideale startpunt voor een bezoek aan Nationaal park Lauwersmeer. Geopend op woensdag, zaterdag en zondag.
1ste vrijdag van de maand borrel met allemaal leuke, gezellige mensen. Je betaalt je eigen drankjes en de hapjes zijn van het huis.
Op deze gezellige en bijzondere markt worden de lekkerste etenswaren uit de regio aangeboden. Elke 1e zaterdag van de maand
Het Foute Feest in Tolbert is een evenement dat bekend staat om zijn gezellige en feestelijke sfeer, waar bezoekers zich kunnen kleden in foute outfits en genieten van een mix van muziekstijlen. DJ D'Light draait de grootste en bekendste foute hits uit de jaren '80 tot heden, met een focus op het creëren van een leuke en ongedwongen ambiance. Bezoekers, veelal vriendengroepen, komen samen om te dansen, te zingen en vooral veel plezier te hebben.
Het Foute Feest in Tolbert vindt jaarlijks plaats op de eerste zaterdag in december en wordt altijd druk bezocht.
Kaartverkoop is inmiddels gestart op www.cazemier.nl/tickets/.
De mannen en vrouwen van het Repaircafé in Leek staan weer voor u klaar. Elke derde woensdag van de maand: Repaircafé middag
Ben je slechtziend of blind, dan is het Oogcafé Westerkwartier misschien iets voor jou.
Inwoners en geïnteresseerden zijn van harte welkom de vergaderingen bij te wonen. De livestream, de volledige agenda en de te bespreken stukken voor deze vergadering zijn digitaal te bekijken.
Kerst Bingo. Een wasmand vol boodschappen, rollade, een broodbakmachine, koffie of handdoeken:
Organisatie De Vereniging Vrienden van Beatrixoord. Voor verdere inlichtingen bel met Klaas Veenstra : 0594-642183.