Heb je zin om een keertje mee te doen met een van onze teams, loop dan even binnen in het MFC op die zondag morgen. Bij terugkeer wordt tijdens de gezellige nazit de dag winnaars bekend gemaakt.
Op 16 maart staat de volgende vuurdienst gepland, een speciale vuurdienst georganiseerd in samenwerking met een externe partij, Xpeditie 3.6.0. Deze dienst is voor jong en oud, voor alle generaties. God zet generaties in om Zijn liefde door te geven, jong èn oud zijn daarbij nodig. Deze dienst gaat dus over jou!
De Kunst-aan-Huis route is een cultureel evenement, een beleving van kunst, landschap, locatiebezoek en ontmoeting.
Enthousiaste vertellers en een muzikant nemen u mee op een betoverende reis door de tijdloze sprookjes van de Gebroeders Grimm. Ook op Zondag 6 april
Stap terug in de tijd en ontdek verschillende textieltechnieken uit de IJzertijd, zoals vlechten, twijnen, fitsen, knopen en naaldbinden.
De eerste editie. Aanleiding is het fijne en verbindende karakter van de tentdienst, die telkens in de zomer tijdens de feestweek aan de Oosterkade plaatsvindt.
Maarten van Norren en Eljakim van der Sande toeren met hun 11-11-tour door heel Nederland. De start van hun toer was op Terschelling tijdens Oerol, waar het met veel enthousiasme door het Oerol publiek werd onthaald en meerdere malen uitverkocht was. Tijdens hun optredens op Noorderzon draaide ze tevens volle zalen en waren de reacties tevens raak: “Ontroerend,confronterend,herkenning rauwe en kwetsbaar, door alles heen is de liefde in de voorstellingen voelbaar”
Koor- en samenzang met chr., mannenkoor Westerlauwers. Een gevarieerd programma waarvoor u van harte wordt uitgenodigd om te komen luisteren en meezingen.